Čo je Vedomec?

Vitajte na stránke Vedomec.com

Stránka Vedomec je novou platformou (miestom) Kampane za pravdu v medicíne, ktorá od roku 2008 do 5 februára 2015 pôsobila na stránke Badatel.sk, a kde z vážnych dôvodov viac pôsobiť nemôže. Je to v záujme zachovania identity, myšlienky a poslania kampane v oblasti zdravia, a je to následkom niektorých nepriaznivých a neakceptovateľných zmien na spomínanej stránke, ktoré ste si mnohí iste všimli a upozornili nás na to. Tieto zmeny sa udiali bez nášho vedomia a vplyvu a nie sú v súlade s víziou kampane.

Dištancujeme sa najmä od odkazov na neklinické výživové doplnky nízkej a irelevantnej potencie, ktoré sú za niektorými našími článkami, podporenými kredibilnou literatúrou a referenciami v oblasti výživovej a funkčnej medicíny. Odkazy na takéto komerčné výživové doplnky považujeme za nekorektné a zavádzajúce. Rovnako považujeme za smutné a nekorektné aj  nemenovanie autorstva naších článkov, ktoré sme na stránke Badatel.sk niekoľko rokov uverejňovali. Našej žiadosti, aby boli všetky naše články jasne označené, ako naše, alebo aby boli v opačnom prípade stiahnuté, nebolo doposiaľ vyhovené.

Samozrejme, stránka Bádateľ stále obsahuje mnoho hodnotných informácii a naších priaznivcov od jej čítania nijako neodrádzame.

Sme si vedomí, že množstvo ľudí sa prostredníctvom stránky Badatel.sk so svojími zdravotnými problémami obracia na nás. Žiaľ, od 5 februára 2015 nám Badatel.sk žiadnu komunikáciu od naších priaznivcov nepreposiela. Odporúčame vám preto kontaktovať nás ohľadom zdravotných problémov prostredníctvom kontaktného formulára v sekcii Konzultácie. Veríme, že Vedomec, nový domov Kampane za pravdu nielen v medicíne, vám poskytne mnoho hodnotných informácii a úžitku v snahe o zdravší a s prírodou viac spojený život.

S úctou a prianím najlepšieho zdravia a pokoja