Padla kosa na kameň! Časť 3. – Cestou, necestou Benčíkovej informátorky

 

Úvodom mi dovoľte poznámku, že RNDr. Viera Dedíková, doktorka mat-fyzu, by mala vedieť, že každá akcia vyvoláva reakciu. A keď ma už tak dobre pozná(la), mala vedieť, že, aj keď som človek mierumilovný a trpezlivý, ja určite nebudem ten, kto tento zákon nenaplní a že obranná reakcia celkom iste príde.

Dnešná časť bude kratšia – o tom, z akej intolerancie tolerantne tváriacich sa ľudí sa rodia niektoré informácie, ktoré p. Benčík vo svojej umeleckej tvorbe používa.

Takže ako to všetko začalo.

Viera Dedíková (ďalej len Vierka) sa s Benčíkom stretla 11. novembra 2017 v Brne na pravdupatentovateľnej mienkotvornej konferencii TEDx, kde sa bola utvrdiť o svojej vlastnej pravde.

Tej TED konferencie sa inak v minulosti v USA zúčasnil mimochodom aj Bill Clinton, ktorý s Albrightovou zbombardoval Juhosláviu, ale aj Bill Gates, ktorý podľa náhravky na YouTube v r. 2010 na TED konferencii vraj (posúďte sami z videa) vysvetľoval bizismenom, prečo investuje do vakcín a ako to môže pomôcť pri regulácii populácie. TED je elitná organizácia, hovoriaca si “charita”, podľa Wikipédie platená mnohými globalistickými korporáciami ako napr. Google, General Electric, AOL, Goldman Sachs, Coca-Cola.

A p. Benčík tam mal dôležitú prednášku “Prečo je extrémizmus nebezpečný”. Ale nie ten jeho neoliberálny extrémizmus. Ten si on stráži. Deň na to Vierka na FB napísala (v čase písania tohto článku tento status stiahla (!) aj spolu s fotkami, no možno ho tam naspäť dá), že stretnutie voňalo človečinou, bolo plné inšpiratívnych ľudí a že svet robia lepším. Hmm! A potom mu, tiež asi s vidinou lepšieho sveta, dodala inšpiráciu, keď sa mu vyžalovala, ako na ňu jej najlepší priatelia zanevreli. Pravda je taká, že ona sama zanevrela na nás, po tom, ako tak obzvlášť agresívnym spôsobom kritizovala (na to mám záznam, ktorý nateraz nezverejním, lebo je obsiahly) môj slobodný a demokratický názor – že čiste z perspektívy sociálnej vedy a výskumu nesúhlasím s LGBTI adopciami.

Musím podotknúť, že Vierka predtým nemala problém s mojími osobnými názormi, ani s návštevovaním Slob. Vysielača, ani s kritikou zdravotníctva a vakcín, ba sama sa tešila zo zdraviu prospesných účinkov vitamínov a zdravšej stravy. Problém u nej nastal, keď Bádateľ (teda ten skutočný, po ktorom išiel samotný p Lajčák), zverejnil článok o juvenílnej justícii. Po mojom vysvetlení, že článok nie je náš (Kampane za pravdu v medicíne), sa Vierka ukľudnila, ale len do tej chvíle, ako som zdieľal názor o tých LGBTI adopciách. Odvtedy som netolerantný, Ruský propagátor, nepriateľ demokratického štátu (to sme sa napočúvali v totalite dosť! Len v inej podobe, lebo vtedy vietor fúkal z východu) a asi aj sám čert. Len si pozrite, čo všetko mi prisúdila v komentári pod predbežným vyjadrením o Benčíkovi.

Vizitka Vierky Dedíkovej a moja odpoveď. Posúďte sami!

 

Lovca Benčíka takýto Vierkin ideálny príbeh o mojej netolerantnosti samozrejme okamžite zaujal, a po tom, ako mu Vierka supertajne vyklopila všetky informácie, ktoré si pamätala, (alebo si myslela, že si pamätá), a podsunula mu aj súkromný email Damiána (viď nižšie), 12. A 13. novembra  za 10 hodín na kolene zbúchal svoje bludné veľdielo. Bludné preto, lebo keď už nenašiel na mojej FB stránke nič fašistické, ani extrémistické, silou mocou sa ma snažil zdiskreditovať inými spôsobmi, napríklad spojením s Bádateľom a všelijako inak.

Channie sis

Za zmienku stojí spomenúť to, že po konfrontácii našej známej, filipínky Chan sa Vierka najskôr tvárila, že o Benčíkovom článku vôbec nič nevie. Nakoniec ale priznala, že sa s ním už pozná rok a že nesúhlasí s ničím, čo ja robím, lebo všetko sú vraj len konšpírácie. A zneužila aj moslimskú vieru Chan a snažila sa ju zmanipulovať (tak ako to mnohí lib-dem zmýšľajúci ľudia vedia robiť), že média, ktoré podporujem a konšpirácie, ktoré šírim, sú všetky aj proti moslimom.

Vierkina snaha o rozdelenie ďalšieho priateľstva

Nuž neviem, či si Vierka uvedomila, že sme s Chan bývali takmer dva roky a taktiež sme sa na svadobnú cestu vydali do Malajzie, ktorá je prevážne moslimskou krajinou. V tomto svetle tak Vierkina snaha rozdeliť aj naše priateľstvo z Chan vyznelo ako veľmi trápne. To sa ale zas len nehodilo do jej rozprávky o mojej (resp. našej) intolerancii, ktorú na konferencii šepkala p. Benčíkovi do jeho starostlivého ucha.

V každom prípade však dúfam, že Vierka svoj vlastný problem u Benčíka vyriešila a teraz je už šťastná.

Marek Vojčík

 


OBSAH

Úvod. Padla kosa na kameň! Časť 1. – Známy ‘demokrat’ Ján Benčík a jeho podlé totalitné praktiky

…alebo, Keď sa nenávisť spojí s úchylkou liberálno-demokratického extrémizmu udávania a kádrovania

 • Benčík – demokratický kádrovač, vyhrážač a udávač
 • Na vyjasnenie, pokračujem niektorými najdôležitejšími Benčíkovými bludmi a tým, aká je pravda
 • Iné, menej zaujímavé, ale pre p. Benčíka veľmi podstatné bludy a polobludy

Padla kosa na kameň! Časť 2. – Demokrat Ján Benčík je selektívne ‘tolerantný’

 • Ako p. Benčík demokraticky toleruje názor iných
 • Iné pozoruhodnosti a Benčíkové dvojité metre
 • Čo o sebe tvrdí Benčík a kto v skutočnosti je? Krátka analýza na základe jeho blogu o mne
 • Všetko to ale má aj humornú stránku

Padla kosa na kameň! Časť 3. – Cestou, necestou Benčíkovej informátorky

 • Cestou necestou…, alebo Benčíkov informátor RNDr. Viera Dedíková a jej  problém

Štvrtok 30. novembra Padla kosa na kameň! Časť 4. – Známy ‘demokrat’ Ján Benčík a jeho kumpáni

 • Benčík a Denník N v blogu o mne píšu a šíria bludy, zastrašujú, kádrujú a to vraj v záujme verejnosti

Piatok 1. decembra – Padla kosa na kameň – časť 5. – Čerešnička na tortičke

 • Ján Benčík píše britskej kráľovnej Alžbete II.

 

 

 

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Comments

 1. RNDr. Viera Dedíková iste zákon akcie a reakcie pozná a to aj jeho variáciu mimo fyziky. Ale ako čestného policajta nemôže odradiť reakcia mafiánov, ktorých vyšetruje, ani poctivého vedca nemôže odradiť ohováranie zo strany bludárov a konšpiračných podnikateľov. Poukazovať na bludy, ktoré škodia mnohým naivným ľuďom a prinášajú zisky do vrecák či už pomätencov ale rovno hajzlov, je veľmi dobrá a potrebná vec. Vďaka jej za to.

  • Ano, suhlasime s tym o tych policajtoch. Lenze jej motiv nie je slachetny, lebo sa len sprava podla toho, ako jej to osobne vyhovuje. Tu sama papa vitamin C, D a ine, a tu zas dohadzuje Bencikovi informacie o nasom spojeni s Badatelom a vselico ine. Zvrat 2konspiracni podnikatelia2 je velmi trapny. Velmi. Nemyslime, ze sa k nemu potrebujeme vyjadrovat.

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s