Najnovšia štúdia zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované!

kontaminaciaVýskumníci testujúci 44 vzoriek tridsiatich rôzných vakcín zistili ich kontamináciu nebezpečnými látkami, vrátane červených krviniek, ťažkých kovov a iných nečistôt.

Kontaminované boli všetky vakcíny, okrem jedinej – používanej u zvierat.

Použijúc najnovšie, veľmi senzitívne technológie, ktoré nie sú využívané výrobcami vakcín, talianskí vedci boli nepríjemne prekvapení odhaleniami samostatných kotaminantov a zlúčenín organického odpadu, vrátane červených krviniek ľudského alebo zvieracieho pôvodu, ale tiež ťažkých kovov ako olovo, wolfrám, zlato, chróm, ktoré sú spojené s autoimunitnými ochoreniami a leukémiou.

Štúdia publikovaná v januári 2017 v International Journal of Vaccines and Vaccination výskumníci pod vedením Antoinetty Gatti z Talianského Narodného výboru pre výskum, ktorá je tiež riaditeľkou vedeckého centra pre nanodiagnostiku, uviedla, že výsledky skúmania “preukázali prítomnosť mikro a nanočastíc pozostávajúcich z anorganických elementov vo vzorkách vakcín”, ktoré neboli uvedené na zozname ingrediencií.

Častice olova boli napríklad nájdené v HPV vakcíne – proti rakovine krčku maternice , ďalej v sezónnej protichrípkovej vakcíne a tiež vo vakcíne proti meningitíde C.

Vzorky dojčeneckých vakcín DTP proti záškrtu, tetanu a čiernému kašľu, ďalej proti hepatitíde B a detskej obrne obsahovali nerez, wolfrám a agregát (zlúčeninu) zlata a zinku.

V iných vakcínach boli ťažké kovy ako platina, striebro, bizmút (toxický kov hromadiaci sa podobne ako olovo v pečeni, obličkách, kostiach a v nervovom tkanive), železo a chróm. Chróm samotný, ale aj jeho zlúčeniny so železom a niklom boli identifikované v 25. testovaných vakcínach.

Chrípková vakcína pre deti od troch rokov obsahovala 11 kovov a ich zlúčenín – podobných tým, ktoré sú spájané s leukémiou, poznamenali výskumníci.

Mnohé vakcíny obsahovali železo a jeho zliatiny, ktoré podľa autorov štúdie “môžu koródovať, pričom proces korózie spôsobuje toxicitu vplývajúcu na tkanivá”.

Výskumný tím dal k dispozícii obrázok miesta v skúmanej kvapke vakcíny proti záškrtu, čiernému kašľu, tetanu a mozgovej obrne, na ktorom je “jasne viditeľná morfológia červenej krvinky, ktorú však nedokázali identifikovať, či je ľudská alebo zvieracia”. Okrem toho sa vo vakcíne nachádzali pozostatky hliníka, brómu, silikónu, draslíka a titánu.

Feligen, jediná testovaná veterinárna vakcína bola zároveň jedinou nekontaminovanou zo všetkých 44.

Hliník ma dobre zdokumentované dôkazy o neurotoxicite. Preto sa vo Francúzsku vo veterinárnych vakcínach nepoužíva. V ľudských však áno. Výskumníci vyjadrili obavy nad súhrou viacerých toxínov, ak sa pridajú k tomuto známemu neurotoxínu.

“V toxikológii je známym faktom, že kontaminanty vytvárajú mutuálny, synergický efekt a ako sa ich počet zvyšuje, rastie aj ich účinok a nepredvídateľnosť. Platí to o to viac ak je nejaká substancia neznámeho pôvodu.”

Výskumný tím bol prekvapený toľkou kontamináciou a nevedel zistiť ako sa kontaminanty do vakcín dostali. Niektoré neznáme kontaminanty vo vakcínach ani nevedel identifikovať. Uviedol však, že

“v každom prípade, a to bez ohľadu na pôvod znečisťujúcich látok, tieto nesmú byť prítomné v žiadnych injekčných liekoch a už vôbec nie vo vakcínach (ktoré majú priamy vplyv na imunitu, pozn. prekl.), obzvlášť nie v tých pre batoľatá.”

 

Nežiadúci účinok

Táto štúdia objasňuje, že nečistoty podávané v injekciách môžu byť zodpovedné za celu radu zdanlivo nesúvisiacích reakcii spojených s očkovaním, ako sú bolesti hlavy, záchvaty, únava, bolesti svalov, paralýza a syndróm náhleho úmrtia novorodenca. Je viacmenej pravdepodobné, špekuluje výskumný tím, že kontaminanty vo vakcínach majú závažnejší vplyv najmä na deti.

Akonáhle sa kontaminanty ako hliník, či už by vo vakcínach mal alebo nemal byť, dostanú prostredníctvom vakcín do tela, spúšťajú reakciu imunitného systému.

Tak, ako pri ktoromkoľvek malom cudzom telese, ktoré sa dostane do tela, jeho reakcia na kontaminanty vo vakcínach je potentná, doposiaľ málo objasnená, nepredvídateľná a, ako podotkli talianskí výskumníci, nepotrebná.

Imunitný systém pri vniknutí akéhokoľvek cudzieho telesa vysiela armádu bielych krviniek – makrofágov, ktoré obkľúčia cudzie teleso a zdržia ho v mieste opuchu.

Ak sa ale v prípade vakcín kontaminanty vyplavia ďalej do krvného riečišťa a následne do vzdialených orgánov, vrátane čriev (ktoré sú zodpovedné za viaceré telesné funkcie, vrátane imunity) reakcia imunity môže byť v lepšom prípade zreteľná dlho po tom, ako sa kontaminanty do tela nepatrne dostali.

V tom horšom prípade môže proti votrelcovi imunitný systém spustiť akútny zápalový proces, vrátane vyslania cytokínov. Niektoré z týchto chemických nositeľov, ako interleukin-6 je spojený s autizmom.

Keďže sa tieto kontaminanty majú tendenciu v tele zdržiavať (a to bez možnosti, aby bolí identifikované v krvi, pozn. prekl.) a donekonečna stimulovať imunitu, môžu spôsobiť chronické zápaly manifestujúce ako autoimunitné ochorenia, kde sa imunitný systém obráti proti bunkám vlastného tela – čo je napríklad prípad cukrovky typu A.

Bolo tiež zistené, že kontaminanty z vakcín sú schopné preniknúť bunkový nukleus a vplývať na DNA, poznamenali vedci. Nik však zatiaľ nevie, aký účinok to na bunku má.

Jasné nebezpečenstvo

Táto práca nepoukazuje len ta to, že vakcíny sú plné nečistôt, pričom niektoré nemohi identifikovať ani výskumníci na najvyššej úrovni.  Nechtiac tiež zosmiešňuje úrady, ako FDA a CDC, ktoré majú mať na starosti bezpečnosť liekov, ale namiesto toho bez adekvátných preverovaní neopodstatnene tvrdia, že všetky vakcíny prešli potrebnými testovaniami a sú preto bezpečné.

Zistenia neodhalili len to, že dlhodobé následky vakcín ani nemôžu byť sledované a skúmané. A ak takzvané protirakovinové HPV vakcíny obsahujú rakovinu spôsobujúce zlúčeniny toxických kovov, ich používanie na prevenciu rakoviny, ktorou dievčatá pred dosiahnutím 21. roku takmer nemôžu byť postihnuté, nie je len nezmyselné. Je to neslýchané zneužívanie dôvery.

Určite sa objavia a už aj objavili snahy na spochybnenie aj tejto štúdie. Jej výsledky však nielen že jasne vyvracajú tvrdenia, že vakcíny sú bezpečné a účinné, ale že predstavujú jasné a zreteľné nebezpečenstvo.

Tuto je celá táto štúdia v PDF v Slovenskom jazyku

Preklad: Sloboda v ockovani

Zdroj

Dirty Vaccines: New Study Reveals Prevalence of Contaminants

Iné články ohľadom vakcín

Tuto nájdete rozhovor s autorom štúdie v angličtine

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Comments

 1. Zlatica says:

  Ďakujeme Vám za informácie.

 2. Frantisek says:

  Skusme sa na tento pseudovedecky vyskum pozriet vedecky 😉
  http://scienceblogs.com/insolence/2017/02/02/antivaccinationists-try-to-show-vaccines-are-dirty-but-really-show-that-they-are-amazingly-free-from-contamination/

  Zaver clanku to pekne zhrnul: “That’s because it’s all about antivaccine fear mongering, not science.”

  • No Iste. Scienceblogisti sa zase, ako sa dalo ocakavat, snazia zatriet fakty a zlahcit vaznost problemu. Ti vyskumnici su urcite len hlupi pseudovedci a blbci su aj prokuratori a sudcovia, co si mnohe expertizy vyziadali. A aj tvorcovia filmu su blbci a pseudoodbornici. A blbci su vakciacne sudy, ktore mnohym vyplacaju odskodne za poskodenie vakcinami. A Kristufkova a Dluhonicky su mudrejsi a maju 100 % pravdu. Su mudrejsi ako maticka priroda, ktora je uplne hlupa, lebo produkuje ludi bez imunity a teda vsetci potrebuju vakciny na kazdu chorobu. Tak Vam blahozelam a som rad, ze ste spokojny mate svoju pravdu. Ja som spokojny tiez. Damian

 3. Rozhovor s hlavnou autorkou Dr. Antoniettou Gatti (v angličtine):
  http://www.greenmedinfo.com/blog/breaking-interview-lead-author-dirty-vaccines-study-speaks-out

 4. Tu je reakcia spoluautora tejto štúdie Dr. Montanariho na nejapnú kritiku od vakci-trolla menom Dr. David Gorski (a.k.a. Orac, a.k.a. MastCell) – najprv IT, za tým EN:
  http://www.stefanomontanari.net/sito/blog/2959-sono-troppo-forti-per-me.html

 5. fpetras says:

  hladali sme to v oficialnych databazach a nie je to tam.

  • fpetras says:

   Web of sience

  • International Journal of Vaccines and Vaccination je pomerne mladý časopis (vychádza len od roku 2015) a zatiaľ nie je indexovaný v PubMede či obdobných databázach. Ale to nie je ani mnoho iných vedeckých časopisov, aj podstatne starších.

   • fpetras says:

    a mal uz aj nejake problemy s doveryhodnostou a stratenymi pristupmi.

    • no jo. Co nevyhovuje, nie je doveryhodne. Odsudene na diskreditaciu.

     • fpetras says:

      ale dá sa to povedať aj naopak. Čo nám pasuje do “nášho” konceptu – tak sme k tomu príliš zhovievaví. Lebo nám to tak pasuje.

     • Iste. Da sa povedat tak, ci onak. Fak vsak je, ze koncept rizik (napr. kombinovanych) vakcin sa cenzuruje, napriklad tym, ze sa zamerne potlaca debata – vid najnovsie agresivne snahy nepremietat dokument Vaxxed. Teda komusi to jasne a zretelne NEVYHOVUJE diskusia o inom koncepte nez tom zadogmovanom.

     • fpetras says:

      Lenze odvolavat sa na neindexovanu studiu uverejnenu na ucelovom webe je kontraproduktivne.

    • Kontraproduktívne pre koho? Pre toho, kto postavil svoje akože-poznanie na viere v autority, v tomto prípade autoritu časopisu, a absolútne ho netankuje, aká je skutočná pravda, čo tí vedci naozaj zistili, podstatné je len to, či na to dal niekto štempeľ “ideologicky nezávadné”?

 6. Tu je celá táto štúdia preložená do slovenčiny: http://s2.uploads.ru/7aTSh.pdf
  (Budem rád ak dáte odkaz na ňu priamo do článku, kľudne si môžete to PDF umiestniť na vlastný server, nie je problém – je to preložené so súhlasom autorov.)

 7. Zaburiak says:

  Skuska

 8. Juraj Vika says:

  To čo je za článok?! “Najnovšia šúdia” z akého obdobia? Veď tento článok majú ľudia čítať aj o rok, o dva, bude to ešte stále “najnovšia” štúdia? “Vyzkumníci zistili”, akí výzkumníci? Z ktorej krajiny, z akej inštitúcie??? “Vakcíny boli kontaminované”, a zas, aké vakcíny, ktorého výrobcu, v ktorej krajine?
  Takúto štúdiu si môžem napísať aj ja doma, Ale pozor! Aj keď tam nemenujú žiadneho výrobcu vakcín, ani vedca, ktorý vedie tým “výzkumníkov”, článok žalovateľný je. Nápadne sa podobá šíreniu poplašnej správy a pre mňa je to len rozširovanie blbej nálady.

  • Staci urobit jeden klik na “studia” a budete vediet presny cas a miesto publikovania.

   Teraz, ked to uz viete, nech sa paci, mate moznost clanok zalovat!

   (Len poznamename, je jednym zo sponzorov studie bola talianska prokuratura, ktora vysetrovala pripad vakcinou poskodeneho dietata a dala konkretnu vakcinu skumat. Takze zalujte aj ich.)

 9. ružena cunová says:

  prosím váas,však už to svinstvo zastavte,či chcete,aby na svete boli iba nejaké HYENY,ktoré stvoril farmaceutický priemysel,?:už by sa mali spametať,keby som bola teraz mladá mladá,tak by som okamžite volila školu FARMACIU, to je nemožné, koľko akoe FARMACEUTIarábajú spamätajte sa
  ž

 10. Všetky dnešné vakcíny sú určené len pre samovrahov!

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s