V mozgu u detí s autizmom zistili vysoké hladiny hliníka, najpravdepodobnejšie z vakcín!

V mozgu u ľudí s autizmom zistili vysoké hladiny hliníka, pričom veľmi vysoká hladina bola odhalená u jedného 15 ročného chlapca, u ktorého bola hladina hliníka 10 vyššia ako referenčná hodnota u dospelého človeka!

Štúdia, ktorá bude v Journal of Trace Elements in Medicine and Biology publikovaná v marci 2018 poukazuje na to, že príčina autizmu nie je doposiaľ známa, ale faktormi jeho vzniku sú genetické a enviromentálne (toxické látky z prostredia).

Podľa výskumníkov jeden z toxínov, hliník, súvisí s autistickým spektrom.

Štúdia uvádza, že hladiny hliníka v mozgu autistov boli najvyššie akékoľvek boli kedy u ľudí namerané. U istého 15 ročného pacienta bola nameraná enormne vysoká hladina.

Nevedia však presne objasniť, akým spôsobom sa hliník v takýchto množstvách do mozgu dostal. Toto ale nebolo predmetom výskumu.

To, že sa hliník nachádzal predovšetkým (avšak nielen) vo vnútri ne-neurálnych buniek, môže pomôcť v neskoršom objasňovaní pôvodu hliníka ako aj jeho vzťahu s autizmom.

Dr. Mold a kolegovia uviedli, že diagnostika hliníka z krvi a moču nie je dostatočná a omnoho spoľahlivejší je laboratórny rozbor z vlasov.

Taktiež bol spomenutý fakt, že detské vakcíny obsahujúce hliník su nepriamým meradlom (akýmsi predpokladom) hladiny hliníka v mozgu a zároveň upozornili na štúdiu, ktorá zistila spojenie hliníka z vakcín s autizmom a tiež na štúdiu na zvieratách, ktorá toto spojenie potvrdila.

Výzkumníci zkonštatovali, že aj keď doterajšie stúdie zistili vzťah autizmu s hliníkom z vakcín, hliník v mozgu u autistov nebol nikdy priamo meraný – čo bolo dôvodom tohoto najnovšieho výskumu, ktorý tieto predpoklady potvrdil.

Profesor Christian Exley sa pre média vyjadril, že je možné, že tieto fakty sú aj zistením vzťahu medzi autizmom a vakcínami.

Výzkum bol platený z Children’s Medical Safety Research Institute (CMSRI), neziskový výskumný inštitút zaoberajúci sa bezpečnosťou liekov u detí zo sídlom vo Washingtone.

Zdroj

Science Direct

Medium

Daily mail

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Comments

  1. Tu je tá štúdia čerstvo preložená do slovenčiny:

    Click to access OtFob.pdf

  2. Rastislav says:

    Ano.je.to.pravda.a.preto.treba.pouzit.na.licbu………zeolite…….zeolite..detoxifikuje.do.roka.vsetok.hlinik.aj.merkuri.i.decko.sa.zacne.zotavovat.postupne.v .usa….uz.sa.vylicilo.mnoho.deti.pozrite.si.videa.na.yutube…. zeolite.detoxification. cure for autism.

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s