Robert F. Kennedy ml. prirovnal vakcíny k holokaustu

holokaustDokumentárny film Trace Amounts (dosl. prekl. Stopové množstvo), odhaľuje vedecké spojenie medzi ortuťou a vakcínami. Robert F. Kennedy ml. v ňom vyhlásil, že vakcíny su v zásade jedovaté injekcie spôsobujúce “holokaust” v jeho krajine.

Trace Amounts je investigatívny dokument skúmajúci spojenie medzi konzervačnou látkou založenej na ortuti – thimerosalom a epidémiou autizmu. Film okrem toho poukazuje aj na alarmujúci vzostup vystavenia sa svetovej populácie ortuti z industriálnych emisií a predovšetkým z nesprávneho odstraňovania a zneškodňovania amalgámových plômb a flourescentných žiariviek.

Kennedy podľa vlastných slov nie je proti samotným vakcínam avšak tvrdí, že “Nech dajú do vakcín čokoľvek, nenesú za to žiadnu zodpovednosť,” vyjadril sa o vakcinačnom priemysle a o tom, že priemysel si stále užíva exkluzívnu ústavnu výnimku voči akejkoľvek právnej zodpovednosti za poškodenie zdravia dieťaťa alebo smrť spôsobenú vakcínami.

Samozrejme, Kennedy si zožal kritiku verných ochrancov vakcín, vrátane Franka Bruniho, ktorý Kennediho kritizoval v dlhom článku v New York Times pod názvom California, Camelot and vaccines.

Kennedy následovne reagoval v The New York Times slovami, že Bruni na jednej strane tvrdí, že ortuť bola z väčšiny amerických vakcín výňatá (ale po akej dlhoročnej námahe, pozn. prekl.), ale stále sa nachádza v niektorých vakcínach proti tetanu a meningitíde a asi v jednej tretine zo 150 miliónov dávok minuloročnej vakcíny proti chrípke, pričom CDC (americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorób, podobné slovenskému ÚVZ) odporúčalo aj túto vakcínu tehotným ženám a batoľatám starším ako 6 mesiacov.

Kennedy ďalej pripomenul, že v auguste 2014 sa vedúci vedecký pracovník v oblasti vakcinológie, Dr. William Thompson, vďaka čiemusi udaniu priznal, že zamlčal dôležité dostupné údaje, ktoré spojujú vakcíny s autizmom a s inými neurologickými poškodeniami.

Ďalej uviedol, že v knihe, Thimerosal: Let the Science Speak, (Thimerosal: Nechajme prehovoriť vedu) Dr. Martha R. Herbert, Dr. Mark Hyman a on (Kennedy, ktorý je synovcom zastreleného prezidenta Kennedyho a je enviromentálnym právnikom) identifikovali stovky kredibilných štúdií vedenými štátnymi aj univerzitnými vedcami dokazujúc, že thimerosal, ortuť obsahujúcu konzervačnú látku vo vakcínach je devastujúcim toxínom spojeným s epidémiou neurologických ochorení u detí a 39 zo štúdii výrazne poukázalo na spojenie thiomersalu s autizmom.

Média si však na pokyn korporácií naďalej nepríčetne uctievajú akékoľvek konanie CDC, čo zapričiňuje jeho nekončiace arogantné správanie a týmto je následne silne ohrozená bezpečnosť vakcín. Najlepšou cestou, ako podporiť úspešnosť očkovania je je podľa Kennedyho intenzívny a objektívny mediálny záujem, ktorý by napravil integritu a kredibilitu Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

“Som za vakcíny, ale som za bezpečné vakcíny, kvalitnú kontrolu a za transparentnú vedu”, dodal na záver Kennedy.

 

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s