Ako som po očkovaní vyšla na psotu

kliestovaChcela by som vám napísať moju skúsenosť s očkovaním. V robote nám ponúkli že sa môžeme zaočkovať proti kliešťam (kliešťovej encefalitíde). A tak som si povedala, že prečo nie, veď keď je to zadarmo tak idem nato. To som však netušila, aké to bude mať následky.

Už po prvej dávke vakcíny som sa cítila unavená, ale nebrala som nato ohľad, nakoľko pracujem aj v noci, tak som si myslela, že som unavená z toho.

Druhá dávka to už bolo horšie, hneď po zaočkovaní som sa cítila veľmi slabo, mala som zvýšenú teplotu, chodila som ako omámená, tak som sa vybrala znovu k doktorovi, vôbec ma nenapadlo, že to môže byt dôsledok vakcíny. Pánovi doktorovi som síce povedala, že mi je zle od zaočkovania, ale on mi aj tak predpísal ATB a to už bola vraždiaca kombinácia!!!

V noci som dostala ťažký šok, moja pomoc prišla našťastie za minútu 12.

A odvtedy každú noc v priebehu 2 rokov som mávala ťažké záchvaty, zlyhával mi autonómny nervový systém. Ten je označovaný ako vegetatívny, pracuje spravidla nezávisle na našej vôli, jeho činnosť nemôžeme nijako ovplyvniť. Stará sa najmä o udržiavanie automatických funkcií takých orgánov, ako sú srdce, pľúca, žalúdok, črevá, močový mechúr, pohlavné orgány a krvné cievy.

Bolo to obdobie, na ktoré asi nikdy nezabudnem, vždy to prišlo v noci, nevedela som dýchať, zalieval ma studený pot, bolela ma hlava a  ja som len v strachu čakala ako to všetko dopadne.

Chodila som po vyšetreniach hlavy, všetky výsledky boli negatívne, ale moje záchvaty pokračovali ďalej a nikto mi v tom nevedel pomôcť.

Imunitný systém bol totálne rozhádzaný, zobrať si nejakú tabletku v mojom prípade nebolo možné, ústa sa mi hneď vysypali herpesmi, čo už nasvedčovalo patogénnemu stavu.

A moje problémy pokračovali ďalej, dostala som silný zápal krčka maternice (ťažká dysplázia IIIa) Musela som ísť na konizáciu, ďalšie 2 roky trvalo kým som mala konečne dobré výsledky.

A aby to ešte nebolo malo, vždy keď som bola v strese, môj organizmus bol oslabený, tak sa mi zapálil ešte aj prsník, kto to zažil, vie, aká je to veľká bolesť. Teraz mi po zápaloch ostali v prsníku cysty a vzrasty, moja diagnóza: fybrocystická mastopathia. Tak dúfam, že sa mi podarí dostať aj z toho.

Toto všetko ma donútilo zmeniť hlavne myslenie, začala som si viac vážiť samú seba a starať sa o seba viac, jesť zdravšie a hlavne používať len prírodnú kozmetiku a doplnky.

A odkaz pre tých, ktorí sú tak veľmi za očkovanie, ak im tento článok aspoň trochu neotvoril oči, nech to ani neskúšajú pokiaľ nemajú svoj zdravotný stav na 100% .

Martina

Vybrané z archívu

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Comments

  1. FYI, o očkovaní často diskutuje aj radio http://pohov.sk/radio/slobvys/

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s