Protitetanová vakcína kontaminovaná sterlizačnou chemikáliou – rasová genocída v Afrike

vaccinesTetanová vakcína, ktorá bola podaná miliónom dievčatám a mladým ženam v Keni, bola podľa výsledkov viacerých laboratórií kontaminovaná sterlizačnou látkou, ktorá spôsobuje potraty. Vyhlásila to Keňská katolícka lekárska asociácia, ktorá je sama propagátorom vakcinácií v Keni.

V súčasnosti sa táto vakcína podáva neuveriteľným 2,3 miliónom dievčatám a mladým ženám. Za program je zodpovedný UNICEF a Svetová zdravotnícka organizácia.

Poslali sme šesť vzoriek z rôznych častí Kene do viacerých laboratórií v Južnej Afrike. Všetky vzorky boli poztívne na HCG antigén“, prehlásil Dr Muhame Ngare z Mercy Medical Centre in Nairobi pre LifeSiteNews. Všetky boli prikrášlené o HCG.”, dodal.

Vakcínou vyvolané protilátky, ktoré spôsobia to, že telo matky zničí vlastný plod

Ak sa táto látka podá mladej žene, ktorá neskôr otehotnie, tehotenstvo skončí neúspešne – potratom, kvôli reakcii protilátok tela na HCG. Účinok trvá niekoľko rokov s tým, že spôsobuje spontánne potraty do troch rokov.

Dr. Ngare ďalej prehlásil, že „Svetová zdravotnícka organizácia nemá záujem chrániť ženy a nenarodené deti pred tetanom, ale naopak, robí dobre koordinovanú a nútenú kontrolu populácie pomocou masovej sterlizácie, používajúc na to povolenú vakcínu regulujúcu fertilitu.”

Keňská vláda samozrejme trvá na tom, že vakcína je úplne bezpečná. Dr. Tabu z keňského ministerstva zdravotníctva pre média povedal, že keďže niektoré mladé ženy otehotnievajú, nie je predsa možné, aby vakcína bola kontaminovana sterlizačnou látkou.

Toto jeho vyjadrenie len potvrdzuje fakt, že HCG nie je účinný v 100% prípadoch. Aj keď má schopnosť sterlizovať väčšinu žien, nestrelizuje úplne všetky.

Čo je zarážajúce je to, že keňská katolícka cirkev je silne provakcinačná. „Aký dôvod by mali katolícki lekári na to, aby klamali?“, položil otázku Dr. Ngare pre LifeSiteNews. Katolícka cirkev predsa zprostredkuváva zdravotnícku starostlivosť, vrátane vakcinácii v Keni posledných 100 rokov, teda dlhšie, ako je Keňa štátom.

Povedané inými slovami, presne tá istá skupina, ktorá doposiaľ nevedomo prevádzkovala sterlizačnú agendu protitetanovými vakcínami, je provakcinačnou skupinou. Konečne však aj táto skupina odhalila, a pomaly ale isto začína chápať hroznú realitu, že vakcíny sú perfektným prostriedkom pre vlády a svetové organizácie rôznyh záujmov na manipuláciu zdravia populácie chemikáliami a virálnymi prísadami.

Slovensko nie je Keňa, nás do toho nič

Milí priatelia. Nemávajte rukou len preto, že táto správa je z Kene a nás na Slovensku a Čechách sa to predsa nijako nemôže týkať. Nezabúdajte, že propagovaná globalizácia funguje veľmi dobre a aj v tomto smere. Navyše, miera korupcie na Slovensku a Čechách sa za posledných 25 rokov od pádu totality a nástupu nového režimu, od Kene diametrálne nelíši. Všetko najlepšie, 17 november!

Nebudem tu rozoberať, čo všetko sa nachádza vo vakcínach podávaných ďeťom u nás. Tieto veci vynikajúco a dlhodobo rozoberajú jedineční ľudia ako MUDr Eleková, Ing Tuhársky, Ing Filo a iní v jedinom slobodnom a necenzúrovanom rádiu na Slovensku, Slobodný Vysielač (fakticky nič iné na Slovensku nestojí za počúvanie/pozeranie a míňanie elektriny a vzácneho času), ako aj na vlastných internetových stránkach.

Na to, aby som popudil Vaše uvažovanie, uvediem len pár otázok?

  • Prečo toľko, a čoraz viac detí trpí vážnými ochoreniami, ako cukrovka, artritída, rakoviny a iné,

  • Prečo toľko, a čoraz viac mladých ľudí trpi rôznymi neurologickými ochoreniami, vrátane MS a MG,

  • Prečo je infertilita na výraznom vzostupe? …a ako (ne)bezpečné sú vakcíny Gardasil / Silgard,

  • Prečo toľko, a čoraz viac detí je permanentne alebo veľmi často chorých a chorľavých a prečo je ich imunita na dne,

  • Nadväzujúc na predchádzajúcu otázku, prečo čoraz viac Kampaň na pravdu v medicine dostáva zarážajúce otázky od rodičov typu: „Pani doktorka povedala, že čo chceme, veď to (neustále opakované nádchy a iné zápaly) má dnes každé dieťa?!“ ČO to spôsobuje a kto je zodpovedný za túto normalizáciu chorobnosti naších ratolesti?

    Milujúci rodičia sa nad týmto iste zamyslia.

Vaša Kampaň za pravdu v medicíne a Kampaň za pravdu

Zhrnul, preložil a doplnil Damián Kuzmovič, Kampaň za pravdu v medicine.

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s