Akné – skúsenosť

akne_happyVeľmi sa chcem poďakovať za informácie, ktoré som našla na Vašej stránke. Po pol roku sa mi podarilo vyriešiť chronický  a dlhodobo nevyriešený problém s akné  Našla som tu množstvo užitočných rád ohľadom stravovania a prísunu konkrétnych výživových doplnkov na môj problém.

Nepoviem asi nič prevratné keď spomeniem dve základné veci, ktoré mi pomohli, a to vyvážená strava (v mojom prípade najmä snaha o udržanie zásadotvorného ph a vylúčenie niektorých druhov potravín, najmä mlieka, cukrov, živočíšnych tukov a pod.) a dlhodobá komplexná detoxikácia organizmu.

Spomeniem však jednu radikálnu vec, ku ktorej som sa dostala vďaka Vašej stránke a to že som úplne vylúčila akékoľvek tepelne upravené tuky, pričom som ich nahradila iba kokosvým, ľanovým a olivovým (lisovanými za studena). Za takú peknú pleť akú ju mám teraz v porovnaní s minulosťou to naozaj stojí za to 🙂 Popritom užívam emulziu Vitamínu Ultra Ae, zinok, probiotiká vysokej potencie, zelené potraviny, vitamín C a celkovo dbám na správnu životosprávu, dostatok slnka (vitamin D) pohyb (okysličovanie) a pod.

Som veľmi rada, že po takom čase, energie a  zbytočne vyhodených peňazí na niečo čo vôbec nefungovalo, som natrafila na ľudí a informácie, ktoré boli naozaj k veci a pozitívne mi v tomto zmysle zmenili môj život.

S pozdravom, Jana

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s