Názor lekárov, biológov a iných profesionálov na vakcíny

doctorsNaturalNews exclusive: Medzinárodný medicínsky výbor pre vakcináciu vyvrátil vakcinačnú propagandu s mýtus objasňujúcim dokumentom

Zdroj: Natural News

(NaturalNews) Od proponentov očkovania denne počúvame, že vakcíny sú založené na skalopevnej vede, ktorá ich dokazuje ako úplne bezpečné a všeobecne účinné.

Tieto presvedčenia fakticky nie sú založené na skutočnej vede, ale naopak na sústavnej vakcinačnej mytológii, ktorú vakcinačný priemysel spolu s mnohými lekármi a dokonca aj vládami (ktoré na seba berú všetky riziká spojene s vakcínami) tvrdo propagujú.

Medzinárodný lekársky výbor pre vakcináciu (www.VaccinationCouncil.org) v týchto dňoch exkluzívne cez NaturalNews.com uvoľnil zdrvujúci dokument podpísaný viac ako 80-timi lekármi, mozgovými chirurgmi, profesormi patológie, chémie a imunológie, ktorí sa zhodli v tom, že vakcíny predstavujú vážne riziko poškodenia zdravia deti a taktiež, že za vakcinačnou mytológiou nie je žiadna skutočná veda.

Odkaz vakcinačného priemyslu znie: “Vakcíny su ‘bezpečné a účinné”.

Avšak, neustále opakovanie lži za lžou, neurobí zo lži pravdu. Akékoľvek prehlásenie bezpečnosti vakcín musí byť kryté aktuálnymi vedeckými výskumami.

Pravda je však taká, že žiadna skutočná veda, ktorá by podporovala vakcíny, neexistuje.

Vedeli ste napríklad, že vakcíny ako MMR a sezónna chrípka neboli nikdy testované v kontrolných skupinách? Inými slovami, neexistujú štúdie, ktoré porovnávajú zdravie ľudí, ktorým vakcína podaná bola so zdravím ľudí, ktorým vakcína podaná nebola (kontrolná skupina).

Vedeli ste, že aj keď vakcíny môžu zanechať dlhotrvajúce poškodenia zdravia u detí, ktoré sa môžu prejaviť oneskorene, o niekoľko týždňov, mesiacov alebo dokonca rokov, napriek tomu sú (vakcíny) testované na okamžité vedľajšie účinky (reakcie) len počas dvoch alebo troch týždňov od podania?

V čerstvo vydanej správe nájdete okrem iného:

  • Zoznam lekárov a iných medicínskych expertov, ktorí vyvracajú mýty o vakcinológii a upozorňujú na neúčinnosť a nebezpečenstvo vakcín
  • Prečo vakcíny NIKDY neboli preukázané ako účinné a bezpečné
  • Zoznam vážnych chorôb a vedľajších účinkov spôsobených vakcínami
  • Prečo je autizmus asociovaný s vakcínami
  • Zisková motivácia farmaceutického priemyslu, ktorý perzistentne vakcíny pretláča.
  • Zoznam inštitúcií a organizácií, ktoré profitujú z obchodu so zdravím
  • Šokujúcu pravdu o tom, z čoho sú vakcíny vyrobené (bunky potratených plodov, 59 rôznych chemikálií, DNA zo zvierat a viac).
  • Zhrnutie najnebezpečnejších zložiek vakcín, vrátane ortuti, hliníku a formaldehydu.
  • Pravdu o konflikte záujmov vo vakcinačnej komunite a ako lekári profitujú z dodržiavania vakcinačných kalendárov a predpisov.
  • Prečo zaočkované deti nesú omnoho horšie dôsledky na zdraví, ako neočkované deti a prečo vakcinačný priemysel odmieta testovať vakcíny na neskôr vzniknuté a dlhodobé ochorenia u vakcinovaných detí v porovnaní s nevakcinovanými deťmi.

Viac nájdete v AJ na: Viac v angličtine

Cela sprava v AJ: Celá správa v angličtine

 

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 281 ďalším odberateľom

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s