AIDS sa rozvádza s HIV

Vedci napadli pôdvodné výskumy z roku 1984

(NaturalNews) Tridsaťsedem právnikov, lekárov a vedcov zaslalo list žurnálu Science so žiadosťou o oficiálne prehlásenie neplatnosti pôvodných štyroch štúdií, ktoré mali dokázať to, že HIV je zodpovedným za AIDS. Podľa autorov listu sa čoraz viac preukazuje, že tieto štúdie nielenže neboli vykonané správne, ale ich výsledky boli zámerne sfalšované.

V roku 1984 Robert Gallo publikoval vo vedeckom časopise štyry štúdie tvrdiac, že izoloval virus HIV a že tento je prevdepodobnou príčinou AIDS. Investigatívna žurnalistka Janine Roberts ale odhalila skutočnosť, že Gallo krátko pred publikovaním výsledky štúdií upravil.  “Bola som šokovaná, keď som čítala originálny rukopis vedeckých dokumentov, ktoré sú až dodnes podkladom pre medicínu v snahách nájsť liek na HIV, ktorý má spôsobovať AIDS”, píše Roberts.

”Gallo poslednými, rukou napísanými úpravami zmenil závery, ku ktorým došli vedci pod jeho vedením. Toto je dôkazom nerešpektovania výskumného procesu a veľmi vážny podvod, ktorý narúša dôveru verejnosti vo výskum”.

Okrem kópie dôkazov o rukou opravených zmenách list 37 expertov obsahuje aj list od samotného Galla, v ktorom inému vedcovi priznal, že HIV nie je možné izolovať z ľudských vzoriek, a list od experta elektrónovej mikroskópie, v ktorom sa píše, že Gallové vzorky z roku 1984 neobsahovali žiadny virus HIV.

Gallov výskum bol napadnutý už aj v minulosti, keď v roku 1990 vyšetrovanie americkou vládou skonštatovalo, že Gallové štúdie sú “plné nesprávnych a klamlivých tvrdení a že “nedbalé a neakceptovateľné zdokumentovávanie odráža nezodpovedné riadenie laboratória, dôsledkom čoho je nemožné preveriť dôležité kroky, ktoré boli počas štúdií vykonané”.

“Pri týchto dôležitých zisteniach, ktoré spochybňujú vedeckú integritu a hodnovernosť Gallových výskumov, je otázny celý základ teórie spojitosti HIV a AIDS”, píše David Crowe, president medzinárodnej organizácie Rethinking AIDS.

Viac ohľadom tejto témy nájdete na stránke (v AJ) www.rethinkingaids.com.

Uveďte prosím pozorne svoj email a kliknite "Odoslať"

Pridajte sa k 7 280 ďalším odberateľom

Vaše príspevky

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s